Sonerenn Fristil Sørskogbygda

Sørskogbygda IL. Sørskogbygda Stadion

26.01.08

Resultatliste per klasse

J 8 år 1,0km fri |  G 8 år 1,0km fri |  J 9 år 1,0km fri |  G 9 år 1,0km fri |  J 10 år 1,0km fri |  G 10 år 1,0km fri | 
J 11 år 2,0km fri |  G 11 år 2,0km fri |  J 12 år 2,0km fri |  G 12 år 2,0km fri | 

Resultatliste J 8 år 1,0km fri Return
Plass Navn Klubb                  Tid
Lome,Kamilla Ottestad IL 08:47
Myhr,Hanne Vallset IL 05:24
Sveen,Åshild Melgård Sørskogbygda IL 06:44
nordeng,julia Hernes IL 06:18
Aasheim Harviken,Line Jømna/Heradsbygd Langrenn 06:20
Harviken,Emilie Jømna/Heradsbygd Langrenn 06:34
Sveen,Carina Strandbygda IL 05:37
DNS Nilsen,Hanne Nybygda IL
Resultatliste G 8 år 1,0km fri Return
Plass Navn Klubb                  Tid
Høgevold,Sivert Hernes IL 05:43
Bjørgen,Andreas Hamar Skiklubb 04:37
Horten,Eirik Os IL 04:33
Elverhøy,Jonas Hernes IL 05:19
Melby,Njaal Ellegaard Vang Skiløperforening 06:06
Opsal,Mats Veldre Ski 05:07
Trøen,Kim Vang Skiløperforening 05:01
Fossum,Anders Jømna/Heradsbygd Langrenn 05:43
trontveit,jonas Vang Skiløperforening 06:01
Sæter,Jørgen Solhaug Os IL 04:10
Myhr,Petter Vallset IL 05:01
Østerud Nymoen,Marcus Grue IL 04:56
Gangås,Tord Stor-Elvdal SK 05:06
Sandberg,Kristian Jømna/Heradsbygd Langrenn 05:12
Resultatliste J 9 år 1,0km fri Return
Plass Navn Klubb                  Tid
Nordlund,Nora Furnes Skiløperforening 05:21
Borgan,Malene Hernes IL 06:04
Berge,Ingeborg Fallbakken Nordbygda/Løten Ski 04:37
Svindland,Lene Kristin Hernes IL - Skiskyting 04:52
fransizka,skogsholm Åslia Skilag 04:38
Øverby,Andrine Hernes IL 04:54
Lome,Anine Ottestad IL 04:12
Stuan,Ida Helgestad Nordbygda/Løten Ski 04:39
Myrvang,Ingrid Hernes IL 04:46
Wiest,Heidi Therese Ottestad IL 06:18
Bjørn,Aurora Ulsaker Vang Skiløperforening 04:13
Berggren,Solveig Sørskogbygda IL 06:02
Pedersen,Ingrid Brumunddal Ski 05:41
Resultatliste G 9 år 1,0km fri Return
Plass Navn Klubb                  Tid
Støeng,Eivind Bang Hamar Skiklubb 05:44
Bakkerud,Sindre Nybygda IL 05:30
Narum,Sverre Hamar Skiklubb 06:05
Lang-Ree,Anders Ottestad IL 05:00
Nordaas,Eirik Hernes IL 04:34
Sandnes,Olav Brumunddal Ski 04:57
Holen,Erik Honganvik Kongsvinger IL 04:27
sørlie,erlend Hernes IL 04:45
Sandnes,Håkon Brumunddal Ski 05:11
Nordhagen,Halvor Jømna/Heradsbygd Langrenn 05:37
Hovde,Håvard Veldre Ski 04:45
OLBERGSVEEN,SIMEN Hernes IL 04:52
Midtskogen,Ådne Tynset IF 04:21
Loen,Torjus Stor-Elvdal SK 04:34
Bjørndalen,Bård Eskil Magnor UL 04:44
Karlsen,Kristian Fodstad Jømna/Heradsbygd Langrenn 04:10
DNS Nannestad,Erik Høisveen Veldre Ski
Resultatliste J 10 år 1,0km fri Return
Plass Navn Klubb                  Tid
Væråsen,Siri Elverum langrenn 04:53
Løberg,Andrine Vang Skiløperforening 04:32
Myhren,Andrea Kilen Hernes IL 04:51
Midtskogen,Maiken Min Stor-Elvdal SK 03:50
Opsal,Tine Veldre Ski 05:21
Murvold,Emma Stor-Elvdal SK 04:30
NORDBRENDEN,MAREN ANDREA Hernes IL 05:14
Korsvold,Kristine Vang Skiløperforening 04:17
Lindberg,Sina Kjellmyra IL 04:21
Karset,Sigrid Hafsahl Vang Skiløperforening 04:29
Sundli,Sara Stor-Elvdal SK 04:19
Sukke,Trude Aasen Jømna/Heradsbygd Langrenn 04:35
Skoglund,Martine Hernes IL 06:18
Fossum,Karoline Jømna/Heradsbygd Langrenn 05:26
Sletten,Hanna Snarvold Vaaler IF 04:26
Emilsen,Marte Nordbygda/Løten Ski 03:52
DNS Elverhøy,Nora Hernes IL
DNS Nielsen,Jenny Engeskaug Hamar Skiklubb
Resultatliste G 10 år 1,0km fri Return
Plass Navn Klubb                  Tid
Kjendalen,Tore Jømna/Heradsbygd Langrenn 04:47
Myrbakken,Marius B. Stor-Elvdal SK 05:09
Lonkemoen,Joakim G. Vaaler IF 04:26
Holm,Vemund Åslia Skilag 04:18
Nystuen,Sander Sørskogbygda IL 04:19
Thorslund Otterstad,Amund Vang Skiløperforening 04:45
Nordeng,Tobias Hernes IL 04:20
Karlsen,Christian Ring IL 04:30
Opsahl,Preben Vang Skiløperforening 04:41
Bordal,Johannes Veldre Ski 04:11
Johansen,Henrik Jømna/Heradsbygd Langrenn 04:35
Lundby,Mathias Hanstad Sørskogbygda IL 04:33
Granrud,Bjarne Hernes IL 04:35
Solbakken,Hågen Sørskogbygda IL 04:14
Horten,Magnus Os IL 03:33
Eggen,Kristian Kjeverud Hernes IL - Skiskyting 04:12
Velta,Lars Halvor H Stor-Elvdal SK 04:34
Storsveen,Mikkel Skjærvik Sørskogbygda IL 04:28
Harviken,Espen Jømna/Heradsbygd Langrenn 04:20
Nyberg,Kristoffer Åslia Skilag 04:16
Svendby,Mats Hagelund Brumunddal Ski 04:42
Gangås,Jonas Stor-Elvdal SK 04:31
DNS Tryli,Halgrim Stor-Elvdal SK
Resultatliste J 11 år 2,0km fri Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Helseth,Ane Nyløkken Ottestad IL 05:58 + 00:00
2 Narum,Dorte Hamar Skiklubb 06:05 + 00:07
3 Aaseth,Vilde Jømna/Heradsbygd Langrenn 06:16 + 00:18
4 Sveen,Christina Strandbygda IL 06:25 + 00:27
5 HUSBY,INGRID Strandbygda IL 06:30 + 00:32
6 Harviken,Johanne Strandbygda IL 06:31 + 00:33
7 Pedersen,Elise Nybygda IL 06:42 + 00:44
8 Græsli,Sara Hamar Skiklubb 06:52 + 00:54
8 Skogli,Silje Strandbygda IL 06:52 + 00:54
10 Bjørgen,Sigrid Hamar Skiklubb 07:02 + 01:04
11 Johansen,Karoline Weea Nordbygda/Løten Ski 07:03 + 01:05
12 Rangmel Hovde,June Hamar Skiklubb 07:08 + 01:10
13 Fjeld,Kristine Brumunddal Ski 07:09 + 01:11
14 Aarnes,Andrea Kjernli Jømna/Heradsbygd Langrenn 07:14 + 01:16
15 Torgerhagen,Silje Ottestad IL 07:15 + 01:17
16 Slokvik,Martine Ottestad IL 07:36 + 01:38
DNS Nilsen,Kristin Nybygda IL
Resultatliste G 11 år 2,0km fri Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Helgestad,Fredrik Hamar Skiklubb 05:21 + 00:00
1 Myrvang,Fredrik Hernes IL 05:21 + 00:00
3 Kringlebotn,Lars Ottestad IL 05:31 + 00:10
4 HAMMEREN,THOR EDVIN Kjellmyra IL 05:35 + 00:14
5 Arnesen,Ivar Jevne Hamar Skiklubb 05:37 + 00:16
6 Berg,Sindre Jømna/Heradsbygd Langrenn 05:39 + 00:18
7 Sæter,Steffen Os IL 05:41 + 00:20
8 Martin,Steimler Hernes IL 05:50 + 00:29
9 Svindland,Remi - Andrè Hernes IL - Skiskyting 05:51 + 00:30
10 Ellingsen,Emil Hamar Skiklubb 05:53 + 00:32
11 Sømoen,Eirik Vang Skiløperforening 05:54 + 00:33
12 Sandberg,Thomas Jømna/Heradsbygd Langrenn 05:55 + 00:34
13 Mobekk,Vetle Øversveen Hernes IL 05:57 + 00:36
14 Støeng,Sverre Bang Hamar Skiklubb 06:00 + 00:39
15 Brukvangen,Ole-Einar S. Vang Skiløperforening 06:02 + 00:41
15 Lande,Selmer Vaaler IF 06:02 + 00:41
17 Henriksen,Sture Meland Hamar Skiklubb 06:03 + 00:42
18 Nergård,Vetle Åslia Skilag 06:04 + 00:43
19 Wirstad,Markus Åslia Skilag 06:05 + 00:44
20 Kokvoll,Leif Nansen, IL 06:08 + 00:47
20 Eidheim,Torjus Åslia Skilag 06:08 + 00:47
22 Kollstrøm,Gustav Vang Skiløperforening 06:10 + 00:49
23 Høgevold,Vetle Hernes IL 06:11 + 00:50
24 andreas,kårli Hernes IL 06:13 + 00:52
25 Bjørsland,Sondre Hernes IL 06:16 + 00:55
26 Myhr,Håkon Vallset IL 06:17 + 00:56
27 Bjørgen,Magnus Hamar Skiklubb 06:21 + 01:00
28 Grøholt,Bjørn Nordbygda/Løten Ski 06:22 + 01:01
29 Blystad,Truls Hovelstuen Hamar Skiklubb 06:23 + 01:02
30 Wirstad,Amund Åslia Skilag 06:25 + 01:04
31 Børresen,Even Linstad Ottestad IL 06:27 + 01:06
31 Karlstad,Lars Even Vaaler IF 06:27 + 01:06
33 Skofsrud,Henrik Nybygda IL 06:34 + 01:13
34 Nordaas,Øystein Hernes IL 06:35 + 01:14
35 Lervik,Erlend Nordskogen Nybygda IL 06:36 + 01:15
35 Linnerud,Sigbjørn Nordbygda/Løten Ski 06:36 + 01:15
37 Aas,Petter Savalov Nordbygda/Løten Ski 06:46 + 01:25
38 Dalen,Fredrik Vang Skiløperforening 07:02 + 01:41
39 Berggren,Jostein Sørskogbygda IL 07:03 + 01:42
40 Volungholen,Emil Vallset IL 07:06 + 01:45
DNS Hafslund,Oscar Alexander Nordbygda/Løten Ski
DNS RYNNING,SONDRE Furnes Skiløperforening
Resultatliste J 12 år 2,0km fri Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Brennmoen Tollan,Hilde Tolga IL 05:36 + 00:00
2 Nygaard,Jenny Kjellmyra IL 05:40 + 00:04
3 Sugaren,Astrid Tolga IL 05:53 + 00:17
4 Andersen,Nora Hui Hamar Skiklubb 05:59 + 00:23
5 Kornstad,Emma Vestby Vaaler IF 06:09 + 00:33
6 Freng,Andrea Brøttum IL 06:13 + 00:37
6 Kurud,Maren Berge Brumunddal Ski 06:13 + 00:37
8 Haug,Karoline Hamar Skiklubb 06:15 + 00:39
9 Sletten,Kristiane Snarvold Vaaler IF 06:17 + 00:41
10 Lie,Inger Johanne Rossebø Vaaler IF 06:20 + 00:44
11 Skinnehaugen,Elise Hamar Skiklubb 06:22 + 00:46
12 Holm,Johanne Åslia Skilag 06:24 + 00:48
13 Skinnehaugen,Emma Hamar Skiklubb 06:25 + 00:49
14 Fossum,Martine Jømna/Heradsbygd Langrenn 06:27 + 00:51
15 Olstad,Thea Nybygda IL 06:30 + 00:54
16 Dehli,Eline Brøttum IL 06:33 + 00:57
17 Linnerud,Sigrid Elida Nordbygda/Løten Ski 06:37 + 01:01
18 Bakken,Kristina Linesdatter Hamar Skiklubb 06:42 + 01:06
19 Thorslund Otterstad,Mina Vang Skiløperforening 06:46 + 01:10
20 Sukke,Mari Aasen Jømna/Heradsbygd Langrenn 06:48 + 01:12
21 Slokvik,Kristine Ottestad IL 06:51 + 01:15
22 Sagen,Julie Hernes IL 06:52 + 01:16
23 Johansen,Martine Jømna/Heradsbygd Langrenn 06:54 + 01:18
24 Olstad,June Vang Skiløperforening 07:36 + 02:00
25 Edvardsen,Silje Strandbygda IL 07:46 + 02:10
26 Johansen,Solfrid Dullum Kongsvinger IL 10:49 + 05:13
Resultatliste G 12 år 2,0km fri Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Nygaard,Andreas Kjellmyra IL 05:03 + 00:00
1 Engelstad,Øystein Tallhaug Brumunddal Ski 05:03 + 00:00
3 Aurland,Joachim Kjellmyra IL 05:07 + 00:04
4 Nordhagen,Simen Jømna/Heradsbygd Langrenn 05:08 + 00:05
5 RYNNING,JAN HENNING Furnes Skiløperforening 05:10 + 00:07
6 Karlsen,Arne Fodstad Jømna/Heradsbygd Langrenn 05:20 + 00:17
7 Hanstad,Mats Sørskogbygda IL 05:27 + 00:24
8 Huber,Vegard Rønning Tynset IF 05:28 + 00:25
9 Løchting,Vetle Strandbygda IL 05:29 + 00:26
10 Tellefsen,Jørgen Kjellmyra IL 05:30 + 00:27
11 Tronbøl,Henning Sand IF 05:36 + 00:33
12 ANDERSEN,MARTIN SKJØSTAD Furnes Skiløperforening 05:38 + 00:35
13 Thoner,Gjermund Kobøl Slåstad IL 05:39 + 00:36
14 Bordal,Henrik Veldre Ski 05:40 + 00:37
14 Bråten,Truls Sagen Jømna/Heradsbygd Langrenn 05:40 + 00:37
16 Riibe,Eskil Reitan Hamar Skiklubb 05:45 + 00:42
16 Hovde,Krister Veldre Ski 05:45 + 00:42
16 Storberget,Martin Sørskogbygda IL 05:45 + 00:42
19 Hemiö,Henrik Strandbygda IL 05:53 + 00:50
19 Nordlund,Sindre Furnes Skiløperforening 05:53 + 00:50
21 Eggen,Andreas Kjeverud Hernes IL 05:54 + 00:51
21 Engebakken,jonas Nordbygda/Løten Ski 05:54 + 00:51
21 Hartnik,Lucas Drøbak-Frogn IL 05:54 + 00:51
24 Stuan,Håkon Helgestad Nordbygda/Løten Ski 05:56 + 00:53
25 Larsen,Håkon Lillevold Brumunddal Ski 05:58 + 00:55
25 Berge,Vebjørn Fallbakken Nordbygda/Løten Ski 05:58 + 00:55
27 Moe,Glenn Inge Åslia Skilag 05:59 + 00:56
28 Uthus,Håkon Hernes IL 06:00 + 00:57
29 Noren,Matias Sølvsberg Hamar Skiklubb 06:04 + 01:01
30 lund,thomas Kjellmyra IL 06:05 + 01:02
31 Gilde,Erlend Hernes IL 06:06 + 01:03
32 Høieggen,Jørgen Skarnes IL 06:07 + 01:04
33 Bjugstad,Andre Brøttum IL 06:09 + 01:06
33 Trontveit,Joakim Vang Skiløperforening 06:09 + 01:06
35 Granrud,Even Dahlen Hernes IL 06:11 + 01:08
36 Berg,Johan Køhl Hernes IL 06:13 + 01:10
36 Einan,Nicholas Nybygda IL 06:13 + 01:10
38 Ringkilen,Lasse Sand IF 06:20 + 01:17
39 Stenvoll,Amund Stor-Elvdal SK 06:21 + 01:18
40 Opsahl,Fredrik Vang Skiløperforening 06:23 + 01:20
41 Bakkerud,Markus Nybygda IL 06:32 + 01:29
42 myklebust,sigurd Vang Skiløperforening 06:38 + 01:35
43 Bråthen,Joakim Narvesen Magnor UL 06:49 + 01:46
44 Bergquist,Jan Erik Magnor UL 06:53 + 01:50
45 Borgan,Kristoffer Berg Hernes IL 07:10 + 02:07
DNS Brovold,Ola Bergfall Tynset IF
DNS Westgaard,Per Sigurd Stor-Elvdal SK

26.01.08 17:42:33 eTiming versjon 2.5 Emit as

Lisensen tilhører: SØRSKOGBYGDA IL